"Sen neye hazırsan, o da senin için hazırdır"

Biz Kimiz

ALGI Eğitim Dikkat ve Başarı Geliştirme Merkezi, 12 Yıldır çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin; öğrenme-algılama hızlarının, dikkatlerinin ve motivasyonlarının artmasına; okul, aile, sosyal ve iş hayatlarında kişisel kaynaklarını en iyi şekilde kullanma becerilerini geliştirmesine, kapasitesini en üst seviyede kullanmasına böylece de kaliteli bir yaşam sürmesine olanak sağlayacak bilimsel ve etkili metotlarla hizmet vermektedir.

ALGI Eğitim Merkezi’nde kullandığımız, dikkati ve başarıyı arttıran, kaygıyı ve olumsuz duyguları azaltan yöntemlerimizle zihni geliştiriyor, her bireyin kapasitesini maksimum seviyede kullanmasını sağlıyoruz.

Merkezimizde uyguladığımız bireyi tanıma ve değerlendirme teknikleri ile öncelikle her bir danışanımızın zihin haritasını yani öğrenme yolunu, eğilimlerini, güçlü ve zayıf bilişsel yanlarını ortaya çıkarıyoruz ve öğrenme ortamındaki ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Daha sonra desteklenmesi gereken yönü ile ilgili bir yol haritası oluşturuyor ve bireyin beyninin bütüncül olarak çalışmasını sağlayıp, bilişsel düzeyini geliştirerek, dikkat ve motivasyon eksikliği, kaygı, öğrenme sorunları gibi problemlerinin ortadan kalkmasını kolaylaştırıyoruz.

Eğer siz de, dikkatim çabuk dağılıyor, sınav kaygısı yaşıyorum, özgüven sorunum var, dikkat ve işlem hataları yapıyorum, derslere odaklanamıyorum, anlayarak ve hızlı okuyamıyorum, öğrenme sorunum var diyorsanız, bilimsel ve etkili metotlarımızla tanışmanız için Algı Eğitim Merkezimize sizi de bekliyoruz.


Neden Algı Eğitim?

Eğer siz de, dikkatim çabuk dağılıyor, sınav kaygısı yaşıyorum, özgüven sorunum var, dikkat ve işlem hataları yapıyorum, derslere odaklanamıyorum, anlayarak ve hızlı okuyamıyorum, öğrenme sorunum var diyorsanız doğru yerdesiniz.

Eğitim ve uygulamalarımız ile 12 yıl boyunca etkili geri bildirimler aldık. Deneyimlerimizi sizinle paylaşırız.

Her öğrenciyle kendi öğrenme stiline uygun bir şekilde çalışılır.

Öğrenci ile ebeveynler arasında köprü olan rehber öğretmenlerimiz, eğitim süresince rehberlik hizmeti verir.